Aromaterapie -část 1.

14. prosince 2006 v 15:14 |  Aromaterapie

Aromaterapie

Lékař léčí - příroda uzdravuje. Takto by šla shrnout základní , bohužel smutná pravda o současném zdravotnictví. Lékař bohužel , až na pár světlých vyjímek léčí nemoc. Většinou se zapomene, že do ordinace nepřišla diagnóza, ale člověk. Zapomíná se, že většina nemocí ( nemluvím o zraněních) má přičinu v problémech, které jsou hluboko v nás. Odstraní se důsledek, ale ne příčina, tedy stres, nervozita,.... Proto je důležité, když se rozhodneme vyléčit nejem užívat léky, ale i uvažovat o důvodech, proč se naše tělo nám snaží něco říci.
Přijímám do svého života rostliny jako velké pomocníky při léčbě. Jsou darem spojení Slunce, Vody a Země. Rozdávají nám krásu, ale dokáží i tišit bolest a hojit. Nechme je tedy pomáhat nám, stejně tak jako pomáhaly našim předkům. Používejme však oleje jen té nejlepší kvality - tedy 100 % přírodní. Je lépe přidat několik korun a koupit kvalitní olej, který nám předá sílu rostliny do něj vložené. V současnosti se na trhu dají sehnat takzvané "syntetické " - jejich cena je příznivá, ale pro léčbu, harmonizaci jsou v podstatě nepoužitelné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pls=) pls=) | 2. října 2008 v 16:35 | Reagovat

Ahojky promin ale nechces zmenit desaing?mas skvelej blog ale ja to vubec neprectu boly me stoho oci  a pak se mi to asni nechce cis prosim!!!!mas skvelej blok!!=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama