Číselné řady

6. prosince 2006 v 15:28 |  Andělé
Číselné řady
Tady jsou zákl. významy.Pokud máš pocit, že se na tvojí situaci vztahuje jiný význam, tvoji vlastní andělé ti jej osvětlí. Zeptejte se jich:"Co se mi snažíte říct?" a oni vám s radostí poskytnou další informace, které vám pomohou rozluštit význam jejich číselných poselství. Pokud máš např. pocit , že často vidíš všude 11 (třeba na hodinách, billboardu apod. ), tak neváhej a přečti si číselnou řadu 111.
111 -- Pečlivě zkoumejte své myšlenky a ujistěte se, že myslíte pouze na to nač myslet chcete, nikoli na to, co nechcete. Tato číselná řada značí, že se před vámi otevírají nové příležitosti a vaše myšlenky se rekordní rychlostí stávají realitou. Trojčíslí 111 je jako jasné světlo blesku, kterým tě fotograf na okamžik oslní. Značí, že si vesmír právě vyfotografoval tvé myšlenky a teď je vyvolává do hmotné podoby. Těší tě, jaké myšlenky vesmír zachytil? Pokud ne, změntě je.
222 -- Tvoje čerstvě zasazené nápady začínají prorůstat do skutečnosti. Nepřestívejte je zalévat a vyživovat, a ony brzy vyrazí na světlo, takže uvidíš důkazy svého zhmotňování. Jinými slovy - nevzdávej se pouhých 5 minut před zázrakem. Brzy se objeví a přesvěčíš se o výsledcích manifestrace, tak jen nepolevuj!Nadále si pěstuj pozitivní myšlenky, používej afrimace a pokračuj ve vizualizování.
333 -- Jsou ti nablízku naenbevzatí mistři, a ti chtějí, abys věděl že ti nabízejí svou pomoct, lásku aspolečnost. Volej tak často o pomoc zvláště když kolem sebe vídáš konbinace č.3. Mezi nejznámější anenbe vzaté mistry patří Ježíš, Mojžíš, Marie, Quan Yin a Yogana.
444 -- Jsi obklopen anděly, kteří tě ujišťují o své lásce a ochotě pomoci. Neboj se, protože jejich pomoct ti je stále na blízku.
555 -- Drž si klobouky, protože přichází velká životní změna . Neměl/a bys ji brát jako pozitivní či negativní neboť všechny změny jsou přirozenou součástí života. Možná je tato změna odpovědí na tvoje modlidby, takže v sobě nadále pěstuj vizi a pocit vlasní vyrovnanosti.
666 -- Tvoje myšlenky jsou nyní v nerovnováze, příliš se soustředěné na hmotný svět. Tato č. řada tě žádá, abys své myšlenky dělil/a rovnoměrně mezi nebe a zemi.
777 -- Andělé ti aplaudují-gratulujeme, daří se ti! Neustávej v pilné práci a věz, že se tvůj sen stává skutečností. Toto je velmi pozitivní znamení, které tě upozorňuje, že možná dojde i na další zázraky.
888 -- Určitá fáze tvého života se blíží ke konci a toto znamení tě má varovat, aby ses na něj připravil/a. Tato řada taky může znamenat, že zakončuješ nějakou emociální, pracovní nebo vztahovou fázi. Upozorňuje také, že se na konci tunelu objeví světlo. Navíc to znamená, že "úroda dozrála - nečekej na sklizni a užij si ji."Jinými slovy, neodkládej cestu za svými sny nebo radost plodů ze své práce.
999 -- Dokončení. Toto je konec důležité fáze vašeho osobního nebo celkového života. Je to také vzkaz určený služebníkům světla podílejícím se na léčení země, který znamená: "Dejte se do práce, protože Matka země vás potřebuje."
000 -- Připomínka, že jsi sjednocen s Bohem a měl by jsi ve svém nitru cítit lásku svého Stvořitele. Znamená to také, že určitá situace oběhla plný kruh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama