Čtení z ruky

9. prosince 2006 v 11:51 |  Věštění


Dlaň versus prsty
Pokud po porovnání dlaně a prstů jsou delší prsty než dlaň, patří člověku, který se vždy soustředí na detaily. Větší dlaň patří temperamentním a impulzivním lidem. Stejně dlouhé prsty i ruka, patří člověku, který si vždy stojí za svým a neustoupí. Ten v životě dosáhne úspěchu.
Palec
Stojí stranou od ostatních prstů a proto je jeho posazení důležité. Správně by měl být proti ukazováčku v úhlu 45° - 90°. Větší úhel svědčí o vnímavosti, samostatnosti a schopnostech být vůdcem. Ale pozor, dotyčný je zvyklý spoléhat na náhodu. Čím menší úhel, tím je člověk malichernější a větší sobec. Před lidmi s příliš velkým palcem se varuj, protože mají sklon k ovládání ostatních, tvrdohlavosti a mohou být i hrubí. Všeobecně jsou lidé s delšími prsty rozumnější a přemýšlejí o tom, co udělají.
Dlaň
K hádání se nejvíce hodí levá ruka, protože je blíž k srdci. Na dlani je čar mnoho, ale tyto 4 jsou nejdůležitější: čára života, hlavy, srdce a osudu.
Čáry by měli mít barvu jako zbytek dlaně Tmavé a hluboké čáry jsou příznačné pro lidi agresivní a silné, naopak čáry světlé jsou příznačné pro lidi slabé, kterým chybí síla.
Čára života
Správná čára života má začínat mezi prostředníčkem a ukazováčkem a stáčet se dolů k zápěstí. Měla by vypovídat o vitalitě a životním postoji. Každého samozřejmě ze všeho nejvíce zajímá, jak dlouho bude žít. Neplatí, že krátká znamená krátký život a dlouhá naopak. Obecně se bere střed čáry života jako 35 rok a každý milimetr navíc znamená další rok. Pokud je ze všech čar nejvýraznější, pak patří člověku fyzicky zdatnému. Jakékoliv přerušení nebo nedokonalosti jsou předsevzetí potíží.
Čára s mezerou - dosavadní život není úplně v pořádku a bude tu snaha začít někde jinde úplně od začátku.
Dvě čáry vedle sebe - je tu na ochranu čáry života - jednoduše život jistí.
Čáry začínající u čáry hlavy - mlčenlivost a nejistota. Někdo, kdo byl od dětství utlačován silnou osobností - možná rodiči, a nedokáže se sám prosadit.
Neprohnutá rovná čára - nezájem o okolí a nedostatek sebedůvěry.
Čára hlavy
Ideální čára začíná u čáry života a prochází v oblouku celou dlaní až k malíčku. Všeobecně by se z ní mělo poznat, jaké kdo schopnosti a inteligenci. Silná čára patří lidem schopným překonávat překážky, naopak slabou mají ti, kteří nemají pevnou vůli a jen čekají na to, jak to s nimi dopadne.
Nepravidelná čára - kdo ji má, by se měl připravit na to, že prosadit svou osobnost mu dá dost práce. Krátká čára - dobrá paměť, praktické vlohy, ale chybí fantazie.
Rovná dlouhá čára - značí pevnou vůli - kdo ji má, je ochoten se pro dosažení svých cílů vzdát čehokoli - platí to i o lidech blízkých.
Prohnutá čára - příliš zájmů. které sebou přinášejí možné problémy s koncentrací.
Čára připomínající řetěz - chybí schopnost logicky myslet.
Čára začínající vevnitř čáry života - patří uzavřenému jedinci, který si nevěří a neumí svobodně jednat. Je zalezlý ve své ulitě a odmítá z ní ven.

Čára srdce
Ideální čára začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se dolů pod malíček. V této podobě patří člověku vyrovnanému a srdečnému, na kterého je spolehnutí. Vypovídá o zdraví a neměla by být jinak přerušovaná, protože jakékoliv nepravidelnosti jsou předsevzetí zdravotních problémů. Pokud čáry života, srdce a hlavy začínají v jednom místě, hrozí ti zlá událost, ze které se těžko vzpamatovává.
Hluboká a zakřivená - smyslný a mírně sobecký člověk, který je zahleděn do sebe a neočekávej od něj vyznání lásky. Čára blízko u čáry hlavy - svědčí o konfliktu mozku a citů. Převahu nabude čára výraznější.Dlouhá čára - romantik toužící jen po troše přízně a idealizuje si každou situaci. Krátká a neprohnutá čára - k ostatním chladný člověk, který prosazuje jen sám sebe. Jednoduše kariérista a sobec.Čára jako řetěz - klasický sukničkář, nevěrník a koketa. Pozor na ně, mohou ti hodně ublížit! Čára na konci rozdvojená - značí kamarádskou povahu a inteligenci. Čára otočená vzhůru - značí dominanci v sexu.Čára začínající pod ukazováčkem - romantik, který má vždy nasazené "růžové brýle".
Čára osudu
Nemusí být u každého a pokud ano, tak vede od prostředníčku k zápěstí.schopnosti. Sama přítomnost čáry je dokladem toho, že je člověk schopen převzít zodpovědnost. Kdo ji nemá, špatně se přizpůsobuje a nedokáže se soustředit. Silná linie patří vždy lidem, kteří mají kontrolu nad svým životem a těm, kteří si nenechají líbit žádnou nadvládu. Čím je čára výš, tím bude déle trvat než se člověk osamostatní a začne být sám sebou. Měla by ovlivňovat ctižádost. I když ji máš, nestačí jen čekat na řízení osudu, je potřeba věřit ve vlastní
Čára začínající na čáře života - všechno co dělá, podřizuje přáním svých blízkých. Čára končící na čáře hlavy - vlastní hloupost a špatný odhad situace stojí za možné nezdary.Rozdělený začátek čáry - zodpovědný člověk, který chce sám něco dokázat, ale neobětuje tomu rodinu a přátele. Čára začínající na čáře srdce - v průběhu času se jen zábava ve volném čase může stát hlavní náplní života.Pravý úhel mezi čarou osudu a života - chrání život před každým nebezpečím. Zakončení na čáře hlavy - pracovní úspěch překazí vlastní špatný odhad.
Druhy ruky
1) Čtvercová ruka - člověk se čtvercovou rukou je sebevědomý a praktický. Ví, kde je ve společnosti jeho místo a váží si autorit. Má vrozený smysl pro zodpovědnost a umí si poradit skoro v každé situaci. je předurčen k tomu, vést ostatní.
2) Kónická ruka (zakulacená) - mají ji především společenští lidé, kteří jsou ozdobou každé party. Dokáží ostatní pobavit a mají rádi pěkné věci. Obyčejně uvedou věci do pohybu, ale nevydrží u ničeho dlouho. Jsou nestálí nejen v práci, ale i v lásce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Valerie Valerie | 26. února 2012 v 21:09 | Reagovat

Tak tohle všechno víš ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama