Konbinace č.1

15. prosince 2006 v 14:17 |  Andělé

Čísla 1 a 2, například 121 nebo 112 - Naše myšlenky jsou důkazy toho, že se tvé přání naplňují. Znamená to, že se věci ubírají a budou ubírat vytouženým směrem. Neztrácej víru!

Čísla 1 a 3, například 133 nebo 113 -Nanebevzatí mistři s tebou spolupracují na tvých myšlenkových procesech. Učí tě dávné moudrosti zhmotňování. Posílají ti energii, která tě zachrání před pocity zmaru, a dodávají ti odvahu soustředit se na skutečné cíle tvé duše. Navíc ti mohou tito nanebevzetí mistři nabídnout rady, vedení a návrhy k tvému životnímu poslání. Především tě však utvrzují v tom, že každé dílo začíná na úrovni myšlenky nebo nápadu. Požádej je, aby ti pomohli moudře zvolit to, co opravdu chceš.

Čísla 1 a 4, například 114 nebo 144 -Andělé tě naléhavě upozorňují, abys pečlivě sledoval/a své myšlenky. Radí ti, ať si něco přeješ, neboť jsi v situaci, ve které se tvé myšlenky okamžitě zhmotní. Číslo 411 znamená: Požádej anděly o důležité informace, které v této chvíli potřebuješ.

Čísla 1 a 5, například 115 nebo 551-Tvé myšlenky jsou tím, co mění tvůj život. Nadále je tedy směřuj vytouženým směrem. Pokud si blížící se změny nepřeješ, můžeš je zastavit nebo změnit tím, že změníš své myšlení.

Čísla 1 a 6, například 116 nebo 661-Nadále orientuj své myšlenky k nebi a zbav se obav z hmotného nedostatku. Číslo 611 znamená: Požádej o pomoc s tím, co tě v tomto okamžiku na hmotném světě irituje nebo štve.

Čísla 1 a 7, například 117 nebo 771-Ta ti potvrzují, že si vedeš skvěle. Jsi na správné cestě, tak kráčej dál! Je to znamení, že jsi si vybral správné myšlenky a že bys ses měl/a ještě pevněji soustředit na své cíle. Nezapomeň ke svým myšlenkám ještě přidat vhodné emoce, například vděčnost za dary, kterých se vám v životě dostalo. Vděk urychlí proces zhmotňování tvých přání.

Čísla 1 a 8, například 181 nebo 818 -Blížíš se ke konci důležité fáze svého života. Pokud tě nějaká jeho část unavuje, buď rád/a, že už se blíží její vyléčení nebo nahrazení něčím lepším. Odevzdej a propusť ty části svého života, které nefungují, neboť tvé myšlenky na lepší život se stávají skutečností.

Čísla 1 a 9, například 119 nebo 199 -Coby důsledek tvých myšlenek se před tebou otevírají nové dveře. Teď máš příležitost pohlédnout svým myšlenkám do tváře a zblízka si prohlédnout své vlastní výtvory. Opusť vše staré, neboť bude, v souladu s tvými touhami, nahrazeno novým.

Čísla 1 a 0, například 100 a 110 -Mocné vedení Boha a andělů tě žádá, abys změnil své myšlenky. Možná jsi se modlil za své zdraví a štěstí. Pokud ano, toto je odpověď na tvoje modlitby. Bůh ví, že řešení, jež hledáš, se rodí ve tvých myšlenkách. Požádej Boha, aby vedltvoje myšlení správným směrem a podpořil tě během tohoto přechodného období.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama