Nové duše

21. prosince 2006 v 13:20 |  Nové duše
Nové duše
Čtvrtému typu pozezemských andělů se říká nové duše nebo také náhradníci. Jsou tu bytosti, které se inkarnovaly díky vzájemné dohodě z původní duší, s člověkem, který během nějaké nehody, nemoci nebo spánku opustil své tělo.
Nové duše jsou vysoce duchovní bytosti, jejichž životním popsláním je sloužit světlu. Kvůli svému úkolu se náhradník potřeboval inkarnovat co nejrychleji a rozhodl se proto obejít obvyklý postup vývoje plodu, zrození a dalšího zrůstu. Namísto toho si náhradní duše vybrala člověka, kterému jeho život nepřinášel radost. Mohl to být třeba člověk depresivní, někdo se sebevražednými sklony nebo obtížně přispůsobivé dítě.
Nová duše pak prostřednictvím snů nebo přenosu myšlenek kontaktovala nešťastného člověka a navrhla mu: "Převezmu za tebe tvé povinnosti, a ty se budeš moci vrátit domů do nebe bez jakýchkoli negativních následků spojovaných se sebevrždou." Byla-li původní duše ochotna opustit své tělo a umožnit nové duši, aby se do něj nastěhovala, začala dvojice se zkušebními výměnami a několikrát vyzkoušela, co ji čeká.
Pokud šlo všechno hladce, přivodila si původní duše nějakou kritickou situaci, například vážnou chorobu nebo nehodu. Občas se stává, že výměna proběhne ve spánku na místo krizové situace, ale jde spíše o vijímku. V předem dohodnutém čase pak původní duše opustila své tělo a nová duše se v něm natrvalo zabydlela.
Na rozdíl od majetku nebo vztahů dokáže tělo přechovávat jen jednu duši, novou duši. Vše se děje s plným souhlasem a ve spolupráci s původní duší, takže proces neovlivňují žádné negativní nebo temné energie.
Nová duše přebírá paměť původní duše a možná si ani neuvědomuje, že je náhradníkem. Nové duše nemají žádné charakteristické fyzické rysy, protože se jimi stávají bytosti všech možných druhů. Zde je ale několik charakteristických znaků, podle kterých novou duši poznáte:
Drastická změna osobnosti - Jakmile během nemoci nebo nehody zaujala nová duše své místo, začnou přátelé a příbuzní komentovat jeho nebo její chování slovy: "Jsi tak jiný - mám skoro pocit, že tě vůbec neznám!"
Změna životního stylu - Čerstvě vtělené duše často zjišťují, že jim styl původní duše nevyhovuje, a hned po příchodu do jejího těla jej začnou měnit. Možná se rozejdou s partnerem, odejdou ze zaměstnání nebo se přestěhují jinam. Součástí dohody s původní duší však bylo, že musí plnit všechny její závazky. Veškeré změny tedy probíhají co možná nejzodpovědněji.
Změna jména - Je možné, že nové duši nebude vyhovovat původní jméno. Proto se může rozhodnout změnit své křesní jméno, zvolit novou duchovní přezdívku nebo i příjmení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama