Konbinace č.2

15. prosince 2006 v 14:49 |  Andělé

Čísla 2 a 1, například 221 nebo 112 -

Naše myšlenky jsou důkazy toho, že se tvé přání naplňují. Znamená to, že se věci ubírají a budou ubírat vytouženým směrem. Neztrácej víru!

Čísla 2 a 3, například 223 nebo 323 -

Nanebevzetí mistři vystupují v roli spolutvůrců tvého nového projektu. Říkají ti, že sdílejí tvé nadšení a vědí. Že všechno vychází tak, jak si přeješ. Mistři vidí, že tvá budoucnost bude zaručeně plná štěstí, po kterém toužíš. Užij si tuto novou fázi tvého života.
Čísla 2 a 4, například 224 nebo 244 -
Jak se píše v duchovním textu zvaném Kurz zázraků: "Andělé ochraňují váš čerstvě narozený záměr." Toto je znamení, že tě shora pomáhají, abys mohl/a učinit vytoužený přechod. Zvláště v této době potřebuješ vědět, že nejsi sam/a. Číselné řady s čísly 2 a 4 jsou signálem od tvých andělů, kteří tak dávají najevo, že s tebou v současné době spolupracují.

Čísla 2 a 5, například 255 nebo 225 -

Tvé modlitby a úmysly jsou jasné, silné a bezvýhradné. Proto můžeš očekávat, že změna přijde rychleji, než jsi plánoval/a. Nedopusť, aby tě náhlé splnění tvých přání překvapilo. Možná k tomu dojde nějakým neočekávaným způsobem, takže neztrácej víru. Často promlouvej k Bohu a žádej Jej o ujištění.

Čísla 2 a 6, například 266 nebo 226 -

Na obzoru se rýsuje koupě nebo získání něčeho nového.

Číslo 2 a 7, například 277 nebo 272 -

Ucházel/a jsi se v nedávné době o novou práci, přijetí do školy nebo půjčku? Tato čísla signalizují dobré zprávy. Žádají tě, abys nepolevoval/a a nekolísal/a ve své víře.

Čísla 2 a 8, například 288 nebo 282 -

Jedny dveře se začínají otevírat, zatímco jiné se zavírají. Je důležité, abys v této chvíli pozorně následoval/a svou intuici, neboť ta tě povede ke krokům, které tě během tohoto přechodu zajistí trvalou hojnost.

Čísla 2 a 9, například 299 nebo 292 -

Pokud jsi v nedávné době utrpěl/a nějakou ztrátu (práce, partnera atd.), můžeš očekávat, že velmi brzy získáš náhradu. Všechno pracuje pro tebe, i když se třeba mnoho věcí děje v zákulisí a ty máš pocit, že na tebe Bůh zapomněl. Neboj se! Vnímej energii svého života, který se právě teď pohybuje kupředu. Tvoje nedávná ztráta neměla být trestem. Namísto toho tě vesmír připravuje na něco nového.

Čísla 2 a 0, například 200 nebo 202 -

Bůh chce, abys věděl, že na tebe nezapomněl ani tě neopustil. Opravdu tě hluboce miluje. Ve skutečnosti připravuje nádhernou novou fázi tvého života. Promlouvej k němu často a sam/a ucítíš přicházející zázrak. Bůh tě také připomíná důležitost "Božského načasování". Někdy musejí nejprve nastat vhodné okolnosti, a teprve pak je možné dosáhnout vytouženého cíle. Pokud budeš pevně trvat na svých myšlenkách a víře, nic tě nemůže zabránit v naplnění tvého přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama