Vodnář

4. prosince 2006 v 14:55 |  Horoskopy

Vodnář

Vzdušné znamení pod vlivem planety SATURN a URAN

JAK POZNÁTE 100 % VODNÁŘE
Tvář Vodnáře je velmi ušlechtilá a jemná, má vyvážené rysy - připomíná tvář anděla s hedvábnou pletí a mladistvým výrazem. Výraz očí bývá odtažitý, ale přitom srdečný a příjemný. V jistých vážných situacích mívá prázdný pohled a jakoby byl zahalen neproniknutelným a záhadným tajemstvím. Postavu mívá ztepilou, až na širší boky, může vypadat jak útlý jinoch stejně jako mužný člověk se širokými rameny. Vodnář působí velmi solidně, dokáže být vnímavým a dobrým společníkem, nechybí mu inte-ligence, kultivovaný projev, vkus a dozajista slušné chování.
Vodnář je vzdušné a nesmírně zajímavé znamení. Vyznačuje se klidem, volnomyšlenkářstvím a povětšinou je všestranně nadaný. Své protějšky přitahuje inteligencí, duchaplností a milým přátelským projevem. Ve svých citech se chová poněkud zdrženlivě, nerad dává najevo své niterné pocity. Zdobí ho hrdost, sebeovládání, věrnosti i oddanost. Chápavý a idealistický Vodnář se snaží korigovat svoje nálady a žije více zítřkem a budoucností. Má vrozenou citlivou vnímavost, nechybí mu intuice, která je vzrušující, hlubší a zvídavější než u ostatních znamení. Neláká ho přemrštěný blahobyt, nestaví na první místo materiální hodnoty, ba naopak, preferuje dobré vztahy, lásku, domov, zázemí a přírodu. Vodnáři šíleně rádi cestují, lákají je nejenom dálky, ale i výšky, nekonečný prostor a vesmír. Své ideály, kterých má každý Vodnář nadmíru, by nejraději okamžitě realizovali. Občas jim chybí trpělivost a přesnost. Zapeklitý problém spočívá v tom, aby všechno stihnul, aby pracoval současně na několika úkolech najednou, aby přelétal z rozmanitých činností na další, ještě rozličnější.
Vodnář je vždy originální, na kterémkoli pracovišti může přispět svými novými nápady a zlepšováky. Neodkazujte ho do říše pohádek, on už tam byl a právě z tohoto světa vám přináší poselství, stejně jako ze vzdálené budoucnosti, kam má schopnost nahlédnout.


LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Vodnář přitahuje své protějšky báječným vzezřením a duchaplností. V lásce se chová zpočátku zdrženlivěji, nerad dává najevo city. Vyznačuje se sebeovládáním, hrdostí a svobodomyslností. Raději dává přednost přátelství než pevnému partnerskému vztahu. Dokáže se zamilovávat často, ale nepřestává hledat stále dokonalejší lásku. V manželství bývá věrný a oddaný. Do manželství vstupuje do dlouhém váhání a většinou v něm setrvá celý život. Taková je jeho představa štěstí, i když ho vzrušuje všechno nové a neznámé.
Kdo touží po záplavě proklamovaných citů a romantické vášnivé lásce, ten by se měl Vodnářům raději vyhýbat.


S KÝM SI VODNÁŘ ROZUMÍ
Nejlépe se vzdušnými druhy, Blížencem a Váhou. Toto spojení je velmi perspektivní. Složitější je to s jiným Vodnářem, po milostném dobrodružství totiž vášeň ochabne a nakonec mohou být jen dobrými přáteli.
Ohnivá znamení, Beran, Lev a Střelec, ho přitahují a vzrušují. Společně dokáží vytvořit poměrně kvalitní vztah, ale záleží na míře tolerance a nezávislosti. Jedni se v názorech shodují, druzí mají ke společnému životu výhrady. Je třeba si od začátku ujasnit pravidla hry a nebýt k partnerovi až tak přehnaně náročný. Jedině tak partnerství může vycházet.
Spojení se zemskými znameními, Býkem a Pannou, bývá velmi časté. I když se Vodnář mnohdy chová lehkomyslně, tito mají šanci vytvořit perspektivní vztah. Je třeba, aby partner vždy respektoval zvyklosti, určitý řád a nesnažil se za každou cenu vnucovat své názory. Složitější spojení bývá s Kozorohem, ačkoli se nesmírně přitahují, partnerské soužití postrádá vstřícnost a toleranci. Většinou se tento vztah po určité době rozpadne. Zde záleží na každém z vás.
Z vodních znamení je nejpřijatelnější a nejmilejší spojení s Rakem, většinou mezi nimi zavládne duševní harmonie, protože mají mnoho společných zájmů. Komplikovaný vztah nastává se Štírem, i když si zpočátku rozumí a velmi se milují, Vodnář je stále více a více vystavován nátlaku a cítí se ve vztahu omezovaný a nespokojený. Pro Rybu je Vodnář partnerem zajímavým, ale je na její gusto více zahleděný do sebe, a Ryba potřebuje vnímavého a stále obletujícího služebníčka. Pro oba bývá velmi těžké nalézt společnou řeč. Přátelství jim více svědčí než partnerský vztah
.

JAK VÉST DIALOG SE VODNÁŘEM
Duchaplně a pokud možno originálně. V žádném případě ho nesmíte příliš dlouho unavovat, zejména omíláním stejné věci pořád dokola jako na flašinetu. Vodnář je vzdušné znamení, vždy proto vítá vzletné myšlenky, novátorské a pokrokové nápady. Rád se zasměje, uznává jiskrný humor na úrovni a je příjemným posluchačem. Žije budoucností, odmítá omezení minulostí. Většinou mívá vysoké IQ a snadno a rád přelétá z jednoho tématu do druhého. Určitě vás neurazí, pokud ho budete nudit, zdrží se však ve vaší společnosti jen chvíli, neboť v jeho hlavě právě dozrává myšlenka, nový nápad, který si přeje co nejdříve uskutečnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama