Vtělení andělé

4. prosince 2006 v 14:47 |  Andělé
Vtělení andělé
Charakteristické rysy:
Vypadají jako andělé - Mužští i ženští inkarnovaní andělé mají jemné rysy, jejich tváře jsou většinou srdcovitého tvaru a připomínají obličeje dětí. Vysoké procento ženských inkarnovaných andělů si barví nebo zesvětluje vlasy.
Složité vztahy - Díky své potřebě dávat, roozmazlovat a zachraňovat ostatní mívají za sebou vtělení andělé celou řadu vztahů postavených na vzájemné závislosti Mají také tehdenci vidět v druhých to nejlepší, takže často snášejí svého agresivního partnera déle než ostatní. Mnoho z nich absolvovalo několik sňatků a rozvodů.
Nutkavé chování a problémy s váhou - Vtělení andělé často trpí nutkáním k nějaké sebezničující činosti, zj. přejídánímí. Často také mívají nadváhu. Ve snaze vyrovnat se s emocionálními problémy se často utěšují jídlem a jinými látkami, zvláště tehdy, nejsou- li ve spojení se svou spiritualitou.
Profesionální pomocníci - Jsou rozenými léčiteli a pomocníky a často jsou zaměstnávani ve zdravotnictví nebo ve službách jako například ošetřovatelé,masážní teraperuti, sociální pracovníci, letušky, piloti nebo učitelé. Cizí lidé jim vylévají svá srdce a často říkají:"Vážně nevím, proč vám o sobě vyprávím tak intimní věci. Mám zkrátka pocit, že vám můžu věřit."
Jsou těmi, co dávají a neberou - Inkarnovaní andělé jsou velmi velkorysí lidé, pro které je často obtížné přijímat. Proto si mohou ve svém životě zjevit nedostatek tím, že zablokují přísun peněz, lásky, energie a dalších přirozených zdrojů. Jsou velmi citliví na pocity ostatních lidí, často do té míry, že ignorují své vlastní potřeby. To může u těchto andělů vyvolat flustraci nebo zlobu, že jejich potřeby nejsou uspokojovány.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marika Marika | Web | 12. září 2009 v 22:54 | Reagovat

nevím jenom vím že ctím ty bytosti ktreým říkáme nadpřirozeé ikdyž jim tak říkáme jenom protože je nevidíme

2 Marika Marika | Web | 12. září 2009 v 22:54 | Reagovat

cítím*
ale ctím je taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama