Leden 2007


Rady pro vtělené vesmírné bytosti

30. ledna 2007 v 16:08 Hvězdní lidé
Rady pro vtělené vesmírné bytosti
- Uvědom si, že i drobné skutky dobré vůle mají velkou hodnotu. Je možné, že se obáváš o budopucnost Země a máš pochyby, zda děláš dost pro její záchranu. Určitě se ti uleví na duši, když si uvědomíš, že tisíce na první pohled nevýznamných "dobrých skutků" vytváří ohromnou masu pozitivní energie, která přispívá k tomu, aby se jednou stala Země poklidnou planetou (jen menší poznatek: naše planeta patří mezi země s vysokou kriminalitou).
- Vyhledej druhy ze své říše! Je pro tebe důležité sdružovat se s bytostmi stejného založení! Pokud se na tyto přání zaměříš, budou do tvého života přicházet více.
- Uvědom si svou jedinečnost.Tvé přirozené skolony jsou v protikladu s přirozeností pozemštanů. Tvé pojetí krásy vychází více z toho, co vnímáš uvnitř člověka, než navenek, Narozdíl od většiny normálních lidí. Tvou hl. prioritou je tvé poslání, nikoli vztahy. Stůj pevně za svým přesvědčením a nepotlačuj své schopnosti, jen proto, abys splynul/a s davem.

Rady pro vtělené elementární bytosti

29. ledna 2007 v 14:52 Vtělení elementálové
Rady pro vtělené elementární bytosti
- Snaž se co nejvíce času trávit v přírodě. A to za každého počasí. Zuj si boty a ponožky a projdi se po trávníku. Obnoví se tak tvé spojení se Zemí a naplní tě vnitřní klid.
- Buď hravá/í a směj se! Elementálové, kteří si nehrají, upadnou do deprese. Neboj se, že budeš vypadat hloupě. Užij si zábavu a legraci!
- Začni vědomě pracovat se zhmotňování svých představ. Vizualizuj si sebe sama jako zdravou, vnitřně naplněnou bytost, která oplývá láskou a bohatstvím. Na pomoc si zavolej své= protějšky z duchovní říše, aby ti pomohly uskutečnit tvé touhy ve fyzickém těle.
- Nauč se ovládat svůj hněv a vztek. Elementární bytosti jsou pověsné svými výbuchy vzteku, a vtělení elementálové nejsou v tomto ohledu vyjímkou. Uvědom si, že tvůj vzek ostatní zranuje a snaž se krotit!
- Začni se aktivně zajímat o ŽP.

Rady pro vtělené anděly

29. ledna 2007 v 14:33 Andělé
Rady pro vtělené anděly
- Používej ke své ochraně energetický štít a světlo, obvzláště před tím než začneš "pomáhat". Díky tomu se přestaneš tolik přejídat. K přejídání tě nevědomě vede tvá potřeba chrtánit se vrstvou podkožního tuku.
- Než řekneš ano, počítej do deseti. Namísto toho, abys ihned automaticky přikívl/a na každou pomoc, si dopřej čas k zamyšlení. Uvažuj, zda se skutečně jedná o součást tvého poslání. Když tě druzí o něco požádají, neboj se jim říct: "Promislím si to".
- Začni cvičit, abys podpořila své kardiovaskulární funkce. Zbavíš se stresu a sníží se tvá nadváha. Andělé si musí udržovat zdravé srdce!
- Udržuj v rovnováze dávání a braní. Pravidelně si dopřej něco příjemného.
-Zbav se všech pravidel a konvercí, které ti brání v napnování tvého poslání.
- Přijímej dobro s radostí. Dovol druhým, aby ti pomáhali, višli ti vstříc, aby tě obdarovávali a bili na tebe milí a laskaví.
- Hraj si. Dovol svému vnitřnímu dítěti, aby si mohlo svobodně hrát, být pošetilé a dětinské, ale i tvůrčí, kdykoli se mu zachce.

Zoufalé manželky

29. ledna 2007 v 14:10 Testy
tak tenhle testík je hlavně pro fanoušky seriálu Zoufalémanželky. klik na test :)

Soutěž

26. ledna 2007 v 15:17 Mé pocity
Tak jsem to zkusila :) i když nepočítám s výhrou protože ještě nemám tak moc článků ale proč nezkusit štěstí? Do té soutěže jdu kvůli hlavně tomu abych měla více návštěvníků :)

Moře

26. ledna 2007 v 15:05 Příroda
ISO 50 | fotoaparát: Canon IXUS 500
U moře

Žádání o pomoc

25. ledna 2007 v 19:00
Žádání andělů o pomoc
Zkus v duchu požádat o pomoc anděly a víly. Můžeš je také požádat, aby pomohli někomu jinému, například nemocnému zvířátku - jen na něm je, jestli pomoc přijme. Ber to tak, že i kdyby ani víly či andělé neexistovali, nic bys neztratil za zkoušku. A ber to tak, že jestli existují (což se mi zdá více pravděpodobné), taky nemůžeš nic ztratit, ale dokonce můžeš i něco získat! A to se vyplatí :D! Čím víc je tvá víra větší, tím dřív se začnou vyplnovat tvá přání. Musíš ale o to anděly požádat! Zákon svobodné vůle totiž říká, že andělé nesmí zasahovat do našeho života pokud je o to nepožádáme, kromě ohrožení života -to můžou pokud nenadešel náš čas.
Andělé nám můžou doporučit co máme dělat, nebo ve svém životě změnit, nikdy nám ale nic nepřikazují! Ani nás nenabádají, abychom někomu ublížili!
Archanděl Rafael - Tento anděl uzdravuje tělo a pomáhá k deoxidaci.
Archanděl Michael + skupina Milosrdných - Tento archanděl (a jeho skupina,) poskytuje ochranu před nižšími bytostmi (duchové...) a umí opravovat věci jako je světlo-lampička, rádio. Také může pomoct najít v počítači nějaký soubor, který jsi hledal/a. Požádej ho o pomoct pokud chceš očistit své obydlí,jinou místnost, sebe, někoho blízkého od všeho negativního.
Archanděl Gabriel - Pomáhá novinářům, a také se na něj mohou obrátit rodiče, kteří čekají potomka a ti, kteří se vrhají do nového projektu.
Archanděl Uriel - Poskytuje nám útěchu a přináší ponaučení z chyb. Pomáhá nám k vyváženosti a harmonii v našem životě.

Vzhled

25. ledna 2007 v 18:55 Andělé
Fyzická podoba andělů.
Možná si často kladeš otázky týkající se andělské říše a chtěl/a bys na ně znát odpověď. Já teda jo :D. Tady je napsáno pár věcí, které o nich vím.
Jak si představuješ anděly? Asi většinou jako bytosti podobné člověku s velkými, těžkými a především bíle pernatými křídly? A nebo jinak? Tak jak si anděly představuješ, tak vypadají :). To znamená, že nemají žádnou fyzickou podobu, to jim umožňuje naší větší důvěřivost. Každý si je totiž přetvoří k obrazu svému (samozřejmě, si zvolí takovou podobu, aby nás nestrašili). Andělé jsou stvoření, z čisté energie, a také nejsou pohlavní bytosti.

Charakteristika nočních elfů

24. ledna 2007 v 16:50 Elfové
Noční elfové
Vzhled
Jejich pokožka je tmavomodrá nebo do fialova. Postava nočních (pokud chceš temných - což je ale nepřesné, protože v originále se jmenují night elf a night znamená noční) elfů je vysoká, dokonce i přes dva metry. Jsou šlachovití, je cenné vidět mohutnějšího nočního elfa. Jejich oči jsou bez zorniček a krásně stříbřitě září. Pokud má noční elf zlaté oči, je předurčen k velkým činům. Vlasy mohou mít stříbrné, zelené nebo modré. Oblékají se nejvíce do zelených, modrých či stříbrných barev.
Charakter
Noční elfové velmi dbají na spravedlnost a porušení přísně stanovených zákonů se nemusí vyplatit. Pohrdají ostatnímy rasy, připadají jim méně čisté než ta jejich. Opravdu velmi neradi žádají o pomoc příslušníky jiných ras. Většina nočních elfů umí ovládat magii, ve které se někteří z nich přímo vyžívají. Jejich magie je o notný kus účinější v noci Jejich příbytky se skládají z obrovských kmenů stromů, hlíny a vulkanického kamene. Stavba je často spevněna kořeny. Často na jejich stavbách se vyskytují různé barevné konbinace.

Noční elfové

22. ledna 2007 v 17:35 Elfové
Noční elfové
(ten první je asi Illidan)

Obrázky mágů apod.

20. ledna 2007 v 11:59 Mágové+Zasvěcenci
krásné obrázky mágů, čaroděju....

6 ze 7 hříchů

18. ledna 2007 v 14:47 6 ze 7 hříchů
mno, tak tyhle obrázky má asi skoro každej, ale mě se moc líbí :)
touha... (má nádherný šaty co? :))
domýšlivost...
závist...
lakomství...
obžerství...
lenost (můj nevětší hřích :D)...

Obrázky

18. ledna 2007 v 14:34 Andělé
Obrázky andělů
to je totální nádhera

Zasvěcenci

17. ledna 2007 v 15:25 Mágové+Zasvěcenci
Pozemští andělé
Skupina zasvěcených
- vtělení mágové, kouzelníci, šamani, veleknězi a čarodějové
vzhled - Obvykle mají hedvábné dlouhé vlasy, oválné tváře a znepokojivý pohled. Vypadají jako hrdinové z romantických románů. Rádi nosí vlající šaty, které jako by připomínaly zašlou slávu romanky. Můžou mít také polodlouhý obličej. Převážné barvy jejich šatníků jsou tmavé.
charakteristika- Zasvěcenci jsou lidé kteří se naučili ovládat magii. Patří sem kněžky a kněží z bájné Atlantidy, Řecka, Egypta, období krále Artuše a mayské civilizace. Velmi často si pamatují na svojí smrt, která většinou skončila upálením, nebo umučením k smrti.Obklopuje je aura tajemného, jejich pohled je pronikavý.Zasvěcenci si velmi rozumí s elementálama, a proto se elementálové můžou domnívat, že jsou zasvěcenci, ale je tu pár rozdílů. Například elementál má šibalský pohled zato zasvěcený ho má upřený kamsi do dálky. Elementálové si rádi baví a hrajou zato zasvěcení raději dávají přednost ústraní. Zasvěcenci se také více zajímají o astrologii a magii.

Život - krutá realita

17. ledna 2007 v 14:50
Nerad/a chodíš do školy???
Oni chodí rádi.
Nerad ovoce nebo zeleninu?
Oni si nevybírají.
Jsi na dietě?
Oni na ni umírají.
Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života?
Oni nemají rodiče.
Nudí tě pořád stejné hry a hračky?
Oni nemají na výběr.
Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike?
Tady mají jen jednu značku.
Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?
Oni se nechtějí probudit.
Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si!
K tomuhle nemusí být žádný komentář, stačí vidět...
PS: No, myslím že je to fakt drsný, budu ráda když si to skopčíte a pošlete dál jako řetězovku! Tento článek mám z kattinnýho blogu.
Ps: já to mám zase z DeeDee blogu.

Škola

15. ledna 2007 v 14:09 Mé pocity
škola je humáč! Aspon díky kámoškám/kámošům se to dá přežít.

články

12. ledna 2007 v 14:13
Takže bych jen chtěla napsat, že ted nebudou moc rychle přibývat články (je to hlavně kvůli škole a taky chci -konečně- dohrát Warcrafta :))
JiNAk se mějte fajn :)

Pozemští andělé

1. ledna 2007 v 10:24 Pozemští andělé
Pozemští andělé
Všechny skupiny se vyznačují těmito rysy:
- Pocit vlastní odlišnosti a vyděděnosti. Každý z pozemských andělů se cítí jiný než ostatní. Všechny kategorie tento pocit vnímají celý život. Pouze zasvěcence doprovází jen do dosažení dospělosti.
- Zvýšená citlivost vůči ostatním lidem, citlivost na chemikálie, jakékohokoli druhu a násilí v jakékoli formě
- Silné vědomí vlastního poslání. I když pozemský anděl neví přesně, jaké je jeho konkrétní poslání, přesto si je jist, že to nějak souvisí s učením a léčením druhých.
- Flustrující vztahy. Mnoho pozemských andělů trpělo v děctví nedostatkem lásky, případně na ně rodiče byli přehnaně tvrdí. Jako dospělí mají tehdenci k podobným mileneckým a přátelským vztahům.
- Neznámí lidé se jim svěřují se svými problémy i se scela osobními záležitostmi.
- Vypadají mladší než jsou.
- Sklon krůzným typům závislostí získaných nebo dědičných. Pozemští andělé se strachu že jsou jiní a mají větší citlivost otupují své smysly v drogách, alkoholu, jídlu apod.
- Zvonění v uchu. Většina (i když ne všichni) slyší v jednom uchu zvonění o vysokých tonech. Může se objevovat jen tak, nebo ve stresových situacích.)
tady je test do jaké skupiny patříš klik (pokud seš pozemským andělem)
Více se dozvíš v knize Pozemští andělé od Doreen Virtue