Rady pro vtělené anděly

29. ledna 2007 v 14:33 |  Andělé
Rady pro vtělené anděly
- Používej ke své ochraně energetický štít a světlo, obvzláště před tím než začneš "pomáhat". Díky tomu se přestaneš tolik přejídat. K přejídání tě nevědomě vede tvá potřeba chrtánit se vrstvou podkožního tuku.
- Než řekneš ano, počítej do deseti. Namísto toho, abys ihned automaticky přikívl/a na každou pomoc, si dopřej čas k zamyšlení. Uvažuj, zda se skutečně jedná o součást tvého poslání. Když tě druzí o něco požádají, neboj se jim říct: "Promislím si to".
- Začni cvičit, abys podpořila své kardiovaskulární funkce. Zbavíš se stresu a sníží se tvá nadváha. Andělé si musí udržovat zdravé srdce!
- Udržuj v rovnováze dávání a braní. Pravidelně si dopřej něco příjemného.
-Zbav se všech pravidel a konvercí, které ti brání v napnování tvého poslání.
- Přijímej dobro s radostí. Dovol druhým, aby ti pomáhali, višli ti vstříc, aby tě obdarovávali a bili na tebe milí a laskaví.
- Hraj si. Dovol svému vnitřnímu dítěti, aby si mohlo svobodně hrát, být pošetilé a dětinské, ale i tvůrčí, kdykoli se mu zachce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DiValko DiValko | 11. července 2007 v 14:26 | Reagovat

Myslím,že pokus o zaškatulkování bytosti do nějakých tabulek je blbost.Já například jsem sem poslaná anděli,ale zároveň jsem taky vesmírná bytost a ačkoli dokážu bojovat s některými démony,rozhodně na llidi nepůsobím mile a ochotně,spíš občas naopak.

2 twarda twarda | 28. října 2007 v 21:23 | Reagovat

Nevím teda jestli je to schválně, ale máš v tom textu dost chyb!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama