Rady pro vtělené elementární bytosti

29. ledna 2007 v 14:52 |  Vtělení elementálové
Rady pro vtělené elementární bytosti
- Snaž se co nejvíce času trávit v přírodě. A to za každého počasí. Zuj si boty a ponožky a projdi se po trávníku. Obnoví se tak tvé spojení se Zemí a naplní tě vnitřní klid.
- Buď hravá/í a směj se! Elementálové, kteří si nehrají, upadnou do deprese. Neboj se, že budeš vypadat hloupě. Užij si zábavu a legraci!
- Začni vědomě pracovat se zhmotňování svých představ. Vizualizuj si sebe sama jako zdravou, vnitřně naplněnou bytost, která oplývá láskou a bohatstvím. Na pomoc si zavolej své= protějšky z duchovní říše, aby ti pomohly uskutečnit tvé touhy ve fyzickém těle.
- Nauč se ovládat svůj hněv a vztek. Elementární bytosti jsou pověsné svými výbuchy vzteku, a vtělení elementálové nejsou v tomto ohledu vyjímkou. Uvědom si, že tvůj vzek ostatní zranuje a snaž se krotit!
- Začni se aktivně zajímat o ŽP.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marilla Marilla | 23. prosince 2007 v 12:58 | Reagovat

Děkuju za pomoc, věř nebo ne .já jsem vtělený elementál a potřebuji vědět hodně......a né jen e jen o sobě!!!!!!!!!!Dí  ky

2 Neila Neila | E-mail | 9. ledna 2008 v 20:21 | Reagovat

Marillo, ja jsem vtelený elf... napis prosim... chtela bych s tebou mluvit a mnoho toho vim...a pomohu ti-rada :) a  mozna i ty mne :)

3 Honza Honza | E-mail | 15. ledna 2008 v 23:47 | Reagovat

Pozvánka na seminář:

Většina z nás cítí atmosféru zahrady, domu nebo okamžiku, a často neznáme důvod, z čeho ten pocit pramení. Atmosféra je vždy vytvořena ve spojení s elementárními bytostmi.

Jak tedy postupovat při designování a stavbě domu nebo návrhu a realizaci zahrady tak, aby v našich domovech harmonicky působily různé druhy elementárních bytostí? Jak je možné harmonizovat již existující dům tak, aby nás bytosti v něm podporovaly?

Tyto a jiné otázky budou předmětem únorového semináře Jörga Schrödera,

vědce, antroposofa, učitele a také skvělého člověka.

O lektorovi: Jörg Schröder

Jörg Schröder začal svá bádání o elementárních bytostech v roce 1984, od roku 1988 se věnuje společně s Dr. Georgem Ungerem (Dornach) výzkumům vody a speciálních forem týkajících se éterických energií a sil.

Jeho studie byly téměř 20 let skrytou záležitostí - své práce začal publikovat v roce 2003 v antroposofickém týdeníku pro duchovní témata. Od té doby začal pořádat semináře o různých tématech v Německu, České republice, na Slovensku, v Rakousku, v Polsku... Naposledy v roce 2007 v Tomsku na Sibiři například hovořil o ADHS a dalších nových formách „nemocí” v dětství.

Od roku 2004 pracuje na svých vlastních studiích a dnes je držitelem 3 německých patentů, nalezených skrze „spiri-tualní vědomí”. (Jeden z nich je „Luftverbesserer” - zlepšovač vzduchu - více na http://www.anaelis.de). Tento rok by mohla být vydaná kniha o jeho pracech.

Názorně a prakticky (včetně promítání) ukazuje na svých seminářích v různých zemích jak žít a pracovat s elementárními bytostmi v domě a na zahradě a také jak je využít pro sociální rozvoj (např. proti kriminalitě).

Místo konání: Skalka 22 - meditační centrum, Skalka u Doks čp. 22

Termín: 15.-17. února 2008, (registrace od 17h, večeře od 18:30, začátek programu ve 20 hod)

Cena: 2100,- Kč / kurzovné a překlad z němčiny. SLEVA! Při platbě zálohy do 25. ledna je cena kurzovného 1900,- Kč.

Ubytování a strava: 780,- Kč za ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích + strava 3x denně vegetariánská nebo 620,- Kč při ubytování v meditační místnosti + strava 3x denně vegetariánská

Přihlášky zasílejte na: Honza / e-mail: eris@volny.cz / mob: 777 333 594.

Pro rezervaci místa posílejte zálohu ve výši 800,-Kč na účet 1936066036/2400 VS0408.

4 pavel pavel | E-mail | 25. března 2008 v 21:50 | Reagovat

jsem skritek,ale moc toho o sobe jeste nevim.Ale ta samota mne nici.Ma nekdo taky takove zkusenosti a co s tim?

5 Kristin Kristin | E-mail | 23. července 2009 v 14:51 | Reagovat

Ahoj Glare, rada by som Ťa poprosila o pomoc. Som študentka a robím výskum elementárnych bytostí. Nenašla som na stránkach na teba komtakt a tak sa Ti ozývam takto. Uvádzam môj mail (dmt29@atlas.sk)a ak mi naň napíšeš, pošlem Ti podrobnosti o výskume i mne. V skratke sa dá povedať, že vo výskume sa jedná o bytosti a ich miesto v každodennom živote človeka.
Ďakujem  a prajem pekný deň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama