Rady pro vtělené vesmírné bytosti

30. ledna 2007 v 16:08 |  Hvězdní lidé
Rady pro vtělené vesmírné bytosti
- Uvědom si, že i drobné skutky dobré vůle mají velkou hodnotu. Je možné, že se obáváš o budopucnost Země a máš pochyby, zda děláš dost pro její záchranu. Určitě se ti uleví na duši, když si uvědomíš, že tisíce na první pohled nevýznamných "dobrých skutků" vytváří ohromnou masu pozitivní energie, která přispívá k tomu, aby se jednou stala Země poklidnou planetou (jen menší poznatek: naše planeta patří mezi země s vysokou kriminalitou).
- Vyhledej druhy ze své říše! Je pro tebe důležité sdružovat se s bytostmi stejného založení! Pokud se na tyto přání zaměříš, budou do tvého života přicházet více.
- Uvědom si svou jedinečnost.Tvé přirozené skolony jsou v protikladu s přirozeností pozemštanů. Tvé pojetí krásy vychází více z toho, co vnímáš uvnitř člověka, než navenek, Narozdíl od většiny normálních lidí. Tvou hl. prioritou je tvé poslání, nikoli vztahy. Stůj pevně za svým přesvědčením a nepotlačuj své schopnosti, jen proto, abys splynul/a s davem.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Gabik Gabik | E-mail | 9. prosince 2012 v 21:08 | Reagovat

Já si myslim ze jim sem,jeste driv nez sem se zacala zajimat o toto vedelasem svuj ukol chranit zemi a lidi, sem dobrak,a citim e nejsem odsus chci se vratit!nepatrim sem nikdo me nechape znamky mam horsi je mi dvanact..nevim jak tu mam splnit ukl,kdy se vratim,?,jak najit nekoho ze stejne planety od kud pochazim??prosim porad mi,spousty veci nechapu jako vraždy,nasily a kvuli penezum,nekdy si rikam proc?kvuli par korunam nekdo zemrel,,to je strasne ten svet..porad mi teda čekam a tvou odpoved muj mail Gami.Pet@seznam.cz

2 Lady Lilly Lady Lilly | 22. února 2013 v 17:19 | Reagovat

Náš úkol je zabránit jaderné válce a to tím že budem rozdávat dobro...Tvůj úkol skončí až jednoho dne zemřeš a přesuneč se na astrální úroveň...Ale kvůli tomu by ses neměl těšit na smrt protože máš příležitost Zemi pomoct využij toho... PS: Jmenuji se Linda( jsem vt.vs.bytpost) Jednou jsem se chtěla zabít ale to přestalo když jsem si přečetla knihu POZEMŠTÍ ANDĚLÉ... Konečně jsem se o sobě dozvěděla víc... A pak už sem měla chuť1 na Zemi být, i když jsem se cítila sama, ale vím že mám zemi pomahat a tak se snažím... :)

3 Nina Nina | E-mail | 18. srpna 2013 v 14:50 | Reagovat

Je tu niekto, kto skutočne cíti, že má iné poslanie v tomto živote?

4 zlata zlata | 3. listopadu 2013 v 17:37 | Reagovat

jsem také vt.vesm.bytost. toto uvědomění pro mě znamená mnoho. dote jsem byla totiž hodně znepokojena tím, že "nedelám velké věci pro Zemi a pro lidi. Byla jsem znepokojena i tím, že se nestarám o extra účesy, že si nebarvím už půl roku vlasy ač jsou šedivé . Také jsem jednou chtěla skončit se životem, DíkyBohu jsem dostala viditelsné znamení, že tu na Zemi můj skromný pobyt má význam.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama