Žádání o pomoc

25. ledna 2007 v 19:00
Žádání andělů o pomoc
Zkus v duchu požádat o pomoc anděly a víly. Můžeš je také požádat, aby pomohli někomu jinému, například nemocnému zvířátku - jen na něm je, jestli pomoc přijme. Ber to tak, že i kdyby ani víly či andělé neexistovali, nic bys neztratil za zkoušku. A ber to tak, že jestli existují (což se mi zdá více pravděpodobné), taky nemůžeš nic ztratit, ale dokonce můžeš i něco získat! A to se vyplatí :D! Čím víc je tvá víra větší, tím dřív se začnou vyplnovat tvá přání. Musíš ale o to anděly požádat! Zákon svobodné vůle totiž říká, že andělé nesmí zasahovat do našeho života pokud je o to nepožádáme, kromě ohrožení života -to můžou pokud nenadešel náš čas.
Andělé nám můžou doporučit co máme dělat, nebo ve svém životě změnit, nikdy nám ale nic nepřikazují! Ani nás nenabádají, abychom někomu ublížili!
Archanděl Rafael - Tento anděl uzdravuje tělo a pomáhá k deoxidaci.
Archanděl Michael + skupina Milosrdných - Tento archanděl (a jeho skupina,) poskytuje ochranu před nižšími bytostmi (duchové...) a umí opravovat věci jako je světlo-lampička, rádio. Také může pomoct najít v počítači nějaký soubor, který jsi hledal/a. Požádej ho o pomoct pokud chceš očistit své obydlí,jinou místnost, sebe, někoho blízkého od všeho negativního.
Archanděl Gabriel - Pomáhá novinářům, a také se na něj mohou obrátit rodiče, kteří čekají potomka a ti, kteří se vrhají do nového projektu.
Archanděl Uriel - Poskytuje nám útěchu a přináší ponaučení z chyb. Pomáhá nám k vyváženosti a harmonii v našem životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama