Jak poznat, že je to anděl?

16. února 2007 v 10:09 |  Andělé
Jak poznat, že s tebou komunikuje anděl (víla) a ne nízká bytost?
Velmi jemná, vysoká vibrační frekvence.
Možná budeš v hlavě cítit tlak, jako bys zpíval/a ve velmi vysoké tónině. Může tě také zaplavit pocit lásky, štěstí a radosti.
Láskyplná, pozitivní slova a sdělení.
Andělé tě mohou varovat před nebezpečím nebo tě mohou požádat, abys zanechala nějakého nezdravého zvyku. Vždycky však formulují své rady nebo výzvy jako návrh, nikoli příkaz.
Důslednost a stálost ve sděleních.
Když tě Andělé požádají, abys ve svém životě něco napravil/a, žádají tě jen o jednu věc v danou chvíli. Své výzvy k nápravě trpělivě opakují, dokud jejich požadavek nesplníš. Jakmile je náprava z tvé strany učiněna, sdělí ti své uznání a požádají tě o další změnu k lepšímu. Například já mám asi poslední dva roky takový divný pocit, že mám změnit svůj jídelníček k lepšímu. Docela si dávám načas ...:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baru Baru | E-mail | 16. února 2007 v 11:19 | Reagovat

Ahojky, je to moc nádherný obrázek, kníýžku od Doreen mám, vlastně celou sérii a jídelníček je v druhém díle.  Určitě musim hlavsovat pro tvůj blog je skvělej!!!! Sama jsem ještě ždánej nezaložila, ale budu muset zapracovat na knize:-))

Měj se krásně..

2 SpiRit SpiRit | 16. února 2007 v 13:34 | Reagovat

Jůů, díky. Já knížky od Doreen taky mám ráda, hlavně mě zaujala kniha Pozemští andělé, moc věcí mi to objasnilo. Bylo by fajn, kdyby bylo na internetu víc stránek s touto tematikou. Ještě jednou dík a měj se taky krásně :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama