Březen 2007

Životní priority

31. března 2007 v 11:21 Testy
Minitest - měl by vám vypovědět něco o vašich životních prioritách.
Představte si následující situaci:
Stojíte v bytě a stane se pět věcí naráz:
1. zvoní telefon
2. pláče dítě
3. teče voda z kohoutku a za chvíli asi přeteče
4. máte pověšené prádlo a začíná pršet
5. někdo zvoní, nebo klepe na dveře
Zadání:
Napište si postupně za sebou pořadí, v jakém by jste tyto situace řešili a to za předpokladu, že ke všem těmto "událostem" máte stejně daleko.
Až to budete mít, tak se podívejte na konec tohoto testu - dřív to nemá smysl.

Vyhodnocení:
Každá situace označuje určitou prioritu ve Vašem životě a Vy jste si tímto vlastně napsali svůj žebříček hodnot:

1. telefon - práce
2. dítě - rodina
3. přetékající voda - sex
4. prádlo - peníze
5. někdo za dveřmi - přátelé

Další super básničky

31. března 2007 v 11:19 Vtipy apod.
Mraveneček
Nesl malý mraveneček
lesem kousek drívka,
nedbal na svou čerstvou kýlu,
vyhřezla mu střívka.

Jana
Jsi jen jedna z mnoha Jan,
s kterou jsem šel do hajan
Návštěva
Přijely k nám z dálky
intelektuálky.
Já měl dvě a Pepa tři,
ale to sem nepatří...
Běh
Belhám se za autobusem,
kéž by mi tak zastavil.
Běžím dlouho rychlým klusem,
v tom se infarkt dostavil.
Lesní víla
Stála u studánky,
chcala do ušanky,
napij se, synečku,
jsou to moje chcanky.
Na pitevně
Na pitevním sále
doktor v rohu zvrací,
proč mu neustále
červi žerou práci?
Tři vlasy
Zbytečně se mnoho myl,
pro tři vlasy vydal.
Děd si hlavu oholil,
ke skinům se přidal.

Princ měl těžký večer,
ráno sotva chodil
a pak místo meče pěknou šavli hodil.
Slušná prosba
Buďte od té dobroty,
neserte mi na boty!
Vůl
Kdo má víno a nepije,
kdo má hrozny a nejí je,
kdo má ženu a nelíbá,
kdo se srandě vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl,
to není člověk, to je VŮL!!!

Vtělení do zvířat

24. března 2007 v 9:46 Víly
Vtělení do zvířat
Nenapadlo tě někdy, jestli se víly mohou vtělit do zvířátek? Já se donedávna touto myšlenkou nezabývala, protože mě tahle otázka nenapadla. Mno, ale život se mění, takže asi před třemi dny jsem zjistila, že se můžou vtělit do zvířátek. Ale i tohle vtělování má svá určitá pravidla. Víly musí mít souhlas zvířete do kterého se chtějí vtřělit. Také vtělení neni trvalé, to znamená, že se například do psa můžou vtělit na 5 minut, nikdy ne navždy. Víly se můžou vtělovat do zvířátek z různých důvodů. Když jsou vtěleni do psa, tak je vidíme, zatímco když mají své z části éterické a z části hmotné tělo, tak je uvidíme spíše vyjímečně.
oslík

Nalezení věcí

16. března 2007 v 19:04 Víly
Ztracené věci
Možná to zní neuvěřitelně, ale víly nebo andělé ti můžou pomoc najít ztracené věci. Vždy když je požádám at naleznu to, co hledám, tak mě vyslyší. Musíš ale tu věc, kterou hledáš upřesnit. Například já hledala sluchátka k mobilu a poprosila jsem o nalezení krabice k mobilu (, domnívala jsem se, že tam josu také sluchátka). Krabici jsem našla, ale sluchátka tam nebyly. Proto je dobré své přání o nalezení věci víc konkretizovat. Například u mého příkladu místo ať naleznu krabici od mobilu, jsem měla říct (v duchu), ať najdu sluchátka. Jinak není třeba nijak speciálně přání vyslovit.

Mám volno - chvilka klidu od blogu

16. března 2007 v 18:52 Mé pocity
Sorry těm kdo chodí na můj blog a líbí se jim :). Ale poslední dobou nemám moc času takže nebudou závratnou rychlostí přibývat nové články.

Wow set

13. března 2007 v 7:31 Mé pocity
Tohle vás sice asi moc nezajímá, ale mě se ten set moc líbí :).

Krása

12. března 2007 v 14:53 Elfové
Jeden z nej obrázků :)

Jak jsem poprvé uviděla víly

10. března 2007 v 10:49 Víly
Jak jsem uviděla poprvé víly
Jednoho dne, jsem sledovala mojí Frodínku, jak papká mrkvičku. Seděla na bobku, a já si říkala jak je krásná. Aniž bych se na to soustředila, uviděla jsem kolem Frodínky víly. Byly tři a vznášely se asi 20 centimetrů nad ní. Vypadaly jako přibližně 7 centimetrů vysoké a křehké ženy s motýlími křídly. Celé zářily zlatavou barvou. Jejich vlasy byly světlé a dlouhé. Buď je měly jemně svázané do drdolu nebo rozpuštěné. Pomalinku jsem zalapala po dechu, opravdu jsem tomu nemohla uvěřit, přemýšlela jsem, jestli se mi to nezdálo. Ale i teď je občas zahlédnu kolem květin, jen mají jinou barvu aury. Zajímavé, že jsem je viděla dřív, než jsem o nich něco přečetla.

Můj názor na TH

10. března 2007 v 10:23 Mé pocity
Můj názor na Tokio Hotel
Mno...nemám je ráda :D.Mám ráda anti TH stránky. Ale to neznamená, že lezu na tokiácký stránky a píšu tam, jak je nenávidim. Beru to jako zábavu, takže nějaký komentáře typu fackuju všechny fan TH si nechám od cesty.


Anti TH

10. března 2007 v 10:07 Vtipy apod.

Víly rostlin

9. března 2007 v 18:26 Víly

Jak vidět vílu

9. března 2007 v 16:57 Víly
Jak vidět vílu
Jdi do přírody, kde tě nikdo nebude rušit.(To znamená žádná auta, lidi.) Sedni si na místo, které tě něčím přitahuje. Posaď se, sklidni mysl a začni zhluboka pravidelně dýchat. Sleduj stromy a ostatní rostlinctvo se zvířaty. Uvědom si tu krásnou neponičenou přírodu, pak přivři oči a začni hledat víly. Pokud máš štěstí, uvidíš malé, mihotavé, světlé světelka. Později je spatříš jasněji. Nakonec uvidíš malé, křehké tělíčka s křídly. Připomínám- nemusíš být ze začátku hned úspěšná/ý. Většinou to chce cvik, ale to neznamená, že by sis neměl/a uvědomovat krásu přírody samotné.

Víly-obecně

8. března 2007 v 14:18 Víly
Víly - obecně
Víly, narozdíl od andělů nemají tělo složeno jen z éteru, ale mají ho částečně z fyzické hmoty. Proto jim můžou ublížit různé pestycidy a další chemikálie. Víly žijí v přírodě a jsou opatrovníci suchozemských a vodních zvířat (vodní víly ale vypadají jinak než suchozemské). Také jsou často andělé vtělených elementálů.Víly měří okolo sedmi centimetrů, mají buď motýlí, vážčí nebo dračí křídla. Většinou vypadají jako ženy. Víly lze spatřit v přírodě, to ale neznamená, že se ti hned ukáží. Oni se totiž bojí agresivních, opilých lidí a pokud mezi ně patříš, tak se ti neukážou. Chtít je vidět vyžaduje určitou dávku trpělivosti, nemusí se zjevit hned napoprvé.

Andělské řády

6. března 2007 v 18:23 Andělé
Andělské řády:
Rozlišují se tři hierarchické řády andělů. Každý se skládá ze tří kůrů.
Andělé stojící nejblíže božímu trůnu
SERAFOVÉ - Nejvyšším andělským řádem jsou serafové, kteří mají očistné a osvěcující schopnosti. Vyobrazují se s šesti křídly, obklopeni ohnivými plameny. Obklopují boží trůn a vyvažují pohyb nebes.
CHERUBOVÉ -Ovládají vědění a jsou nebeskými rádci. Jsou strážci světla v celém vesmíru.
TRŮNY - Působí rovněž jako nebeští rádcové, podléhají cherubům. Bývají zobrazeni jako ohnivá kola, jsou strážnými anděly každé planety. Představují božský element veškerého života.
Božští kněží, princové nebeského dvora
MOCNOSTI - Tyto bytosti nosí žezlo a meč jako symboly svého majestátu a božské moci nad vším stvořeným. Pomáhají spojovat hmotné a duchovní světy.
CTNOSTI - Vstřebávají boží vůli a halí matku Zemi do božské a čisté energie.
SÍLY - Nesou planoucí meč na ochranu lidstva. Pomáhají ukotvit světlo božích plánů a přinášejí lidstvu myšlenku jednoty se vším stvořeným.
Z knihy Jak spolupracovat s anděly a přírodními duchy- Lorna Toddová


Čiči

4. března 2007 v 10:09 Zvířátka
klikněte pro zobrazení původního obrázku
Tři kočičky - náhled

Věštba z knihy

2. března 2007 v 14:12 Věštění
Věštba z knih
1.Vyberte si knihu kterou máte nejraději, měla by být trohu silnější. Často se používá Bible nebo díla klasiků (Homér, Shakespeare,.......), ale pokud máte v oblibě nějakou "vaší" knížku , je to lepší.
2. Zavřete oči. Soustřeďte se na otázku. Knížku přitom držte oběma rukama. Potom můžete postupovat dvěma způsoby:
A) Naslepo otevřít knížku, otevřít oči a první slova, větu co vidíte přečíst, jsou zároveň odpovědí na vaši otázku.
B) Otevřít naslepo knihu, vložit do ní prst, otevřít oči a přečíst si co je pod prstem napsáno - celou větu. To je odpověď na vaši otázku.
3. Je dobré si odpověď někam zapsat, protože si můžete po čase zkontrolovat jestli se věštba splnila. Je to taky vhodné pokud nedokážeme odpověď ihned na místě rozluštit. Správný význam nám potom může problesknout hlavou prakticky kdykoliv. Proto je důležité se na odpovědí zamyslet.

Kamínky

1. března 2007 v 14:38 Věštění
Věštění pomocí kamínků
Potřebuješ bílý (nebo jiný světlý) kamínek, tmavý a ještě jeden tvé oblíbené barvy. Světlý značí kladnou odpověď, tmavý zápornou. Třetí kamínek tvé oblíbené barvy znamená otázku.
Kameny chvíli podrž v dlani. Tím "nasají" tvojí energii, odpovědi budou tak více pravděpodobné. Potom nimi zatřepej, zavři oči a soustřeď se na otázku, kterou chceš položit. Až ucítíš, že je máš hodit, tak je hod. (Ale ne moc daleko a taky ne do oken :)) Pak se podívej, jak dopadly. Pokud je tmavý kamínek vedle kamínku s tvou oblíbenou barvou znamená to, že odpoveď je nejspíš ne. Pokud je zase blíž světlý kamínek znamená to ano. Pokud jsou oba kamínky přibližně nastejno, je to nevím.
Neptej se ale na budoucnost, tu totiž můžeš ovlivnit!