Listopad 2007

Další priesti

8. listopadu 2007 v 23:07 Mé pocity
Undade Priest
priest t5
Zase priesti no:P

Proč zůstávají na Zemi?

7. listopadu 2007 v 16:02 Duchové
Proč zůstávají na Zemi?
Jak už jsem napsala, může se tak dít kůli určirým osobám. Jednou z nejčastějších příčin je ta, že se na někoho zlobí, z toho důvodu zůstanou na planetě Zemi, může trvat roky než se rozhodnou, že ho přestanou strašit. Většinou nestraší jen osobu, která jim určitým způsobem ublížila, ale starší i cízí osoby. Jejich škodolibost nezná mezí. Můžou ale také zůstat z důvodu, že chtějí ochranovat určitou osobu a chtějí jí být nablízko.
Další možností je nevůle opustit svůj fyzický domov nebo strach vkročit do "tunelu". Možností může být více, toto je seznam těch nečastějších.

Nejčastější místa výskytu duchů

7. listopadu 2007 v 15:50 Duchové
Nejčastější místa kde se nachází
Není to jen pověra, že se nacházejí často na hřbitovech, ale fakt. Také jsou velmi často v nemocnici. Proč zrovna tam? Vysvětlení je jednoduché, mají tam "potravu". Tím myslím staré, nemocné a negativně myslící lidi. Abych to přiblížila, pro duchy je velmi snadné přistát se na člověka, kterému dochází síly. Je to jednoduchá obět'. Na pozitivně naladěného a vitálního člověka si těžko troufnou, je to pro ně moc těžká a nedostupná kořist (jejich aura je daleko jasnější a zářivější než pesimisty či nemocného člověka).
Duchové také často neopouští své domovy, proto se může stát, že v bytě kde umřel člověk zůstane jeho duch. Je to způsobeno jeho myšlením, pořád bere domov na planetě Zemi za jeho skutečný. Jeho pravý domov po smrti je ale v jiné - astrální - říši.