Leden 2008

Surikaty - obrázky

13. ledna 2008 v 15:17 Zvířátka
Pro tyhle zvířátka mám slabost. Líbí se mi na nich jejich zvědavost a vůbec...je toho víc
surikaty...no nejsou roztomilé? - beruska, Barčí Lemberková

Poděkování a zkušenosti

4. ledna 2008 v 11:13 Mé pocity
Poděkování (a zkušenosti)
Děkuji všem kdo opakovaně chodili/možná i stále chodí na můj blog. Mé poděkování patří zejména těm kteří píšou komentáře (lichotivé se čtou samozřejmě nejlépe :)). Přemýšlela jsem jestli stránku nemám zrušit protože už delší dobu nemám přebytečný čas který bych mohla stránce věnovat ale pak jsem si řekla že by byla škoda odepřít Vám pár informací o tzv. nadpřirozeném světe.
Mezi komentáři je jedna otázka na kterou bych ráda odpověděla. Otázka zní odkud' vím tolik informací (otázka je od Marille). Odověd je taková: Něco z knížek něco jsem slyšela a něco jsem sama zažila. Toho posledního se vážím nejvíce. Jinak jedna z autorek kde se dozvíte informace o vílách andělech a také něco málo o duchách je Doreen Virtue. Stejnak jsou podle mého názoru lepší vlastní zkušenosti to ale neznamená že bych opovrhovala něčím co napsal někdo jiný.

Jak vidět víly

4. ledna 2008 v 10:52 Víly
Jak vidět víly
Pokud toužíš po tom abys uviděl/a víly musíš se k nim chovat ohleduplně. Víly milují přírodu (vždyt' v ní žijí) proto je dobré začít recyklovat. Také výrazně omezit používání různých pesticidů proti hmyzu a jiným škůdcům - zbytečně to zatěžuje životní prostředí a vílám to škodí protože jsou napůl hmotné a napůl nehmotné. Navíc jim není příjemné vidět jak se ničí jejich domov (příroda). Je dobré začít používat čistící prostředky které jsou šetrné k životnímu prostředí.
Dále je nutné se ztišit. Dýchání by mělo být hluboké (nádech nosem výdech ústy - výdech by měl být o něco delší). Také je třeba aby tě nikdo nevyrušoval a to hlavní co k tomu dopomůže nejvíce je být v přírodě. Je jedno jestli se rozhodneš pro les louku nebo jezero hlavní je aby ses tam cítil/a uvolněně a příjemně. V duchu nebo nahlas řekni že se tě víly nemusí bát. Víly nemají rádi agresi a jsou docela plaché proto je možné že se ti nepodaří je vidět hned napoprvé ale i tak nezoufej - příroda je léčivá sama o sobě a že víly neuvidíš neznamená že by tam nebyly pokud ale budeš mít pevnou vůli a odhodlaní je téměř jisté že časem je uvidíš. Možná se ti to stane v nečekanou chvíli jako to bylo u mne. K tomu abys je viděl/a nemusíš studovat žádné knihy. Stačí když budeš myslet uvolněně a mírumilovně.

Věštění z karet

4. ledna 2008 v 8:56 Věštění
Věštění z karet
V dnešní době čím dál častější způsob věštění. Myslím že je to způsobeno i tím že není nijak náročný. Karty nám pomáhají když potřebujeme vědět odpovědi na otázky které se mohou týkat zaměstnání lásky peněz rodiny a spousty dalších věcí. Karty nám ale nikdy neukážou jasnou odpověd ano - ne ale vždy ji zamlží. Ony nám ukazují kde na hlavní křižovatce máme odbočit ale jak pojedeme dále a jestli někde odbočíme my už neukazují. NIKDY si nemůžeme vytáhnout špatnou kartu tento vesmírný zákon nelze porušit. Ano může se stát že karta kterou jsme si vytáhli nebude nejdříve dávat smysl a její význam si nejdříve přeložíme jinak ale pak pochopíme - možná až když vyře�%A